Ma 2018. 5. 25, péntek, Orbán napja van.

Szolnokon járt India magyarországi nagykövete

2008.11.14 09:18. - Booster

Szolnokon tárgyalt tegnap az indiai nagykövet Szalay Ferenc polgármesterrel. A találkozón arról is szó esett, hogy az indiai Apollo Tyres gumigyárának Szolnok város és Zagyvarékas közösen adna helyet. Amennyiben a cég városunk mellett dönt, a volt baromfifeldolgozó helyén épülhetne fel a gyár.

Hirdetés

Szolnokon tárgyalt tegnap az indiai nagykövet Szalay Ferenc polgármesterrel. A találkozón arról is szó esett, hogy az indiai Apollo Tyres gumigyárának Szolnok város és Zagyvarékas közösen adna helyet. Amennyiben a cég városunk mellett dönt, a volt baromfifeldolgozó helyén épülhetne fel a gyár.Hirdetés

Keresés

Ajánló

Szolnok Megyei Napló 2018.05.09. 18.szám
Presztízs magazin 2018. V. évfolyam 1. szám
Médiaajánlat

Hírek röviden


Facebook


Webmail 

Időjárás


Hirdetések

Szavazás

Melyik a legkedveltebb szolnoki hírforrása, honnan értesül leggyakrabban a szolnoki hírekről?


♦ Helyi internetes oldalak (71.43%)


♦ Helyi rádiók (0%)


♦ Helyi televízió (0%)


♦ Ingyenes újságok (28.57%)


♦ Napilap (0%)


Hirdetések

Etarget