Ma 2019. 1. 17, csütörtök, Antal napja van.

Szolnokon járt India magyarországi nagykövete

2008.11.14 09:18. - Booster

Szolnokon tárgyalt tegnap az indiai nagykövet Szalay Ferenc polgármesterrel. A találkozón arról is szó esett, hogy az indiai Apollo Tyres gumigyárának Szolnok város és Zagyvarékas közösen adna helyet. Amennyiben a cég városunk mellett dönt, a volt baromfifeldolgozó helyén épülhetne fel a gyár.

Hirdetés

Szolnokon tárgyalt tegnap az indiai nagykövet Szalay Ferenc polgármesterrel. A találkozón arról is szó esett, hogy az indiai Apollo Tyres gumigyárának Szolnok város és Zagyvarékas közösen adna helyet. Amennyiben a cég városunk mellett dönt, a volt baromfifeldolgozó helyén épülhetne fel a gyár.Hirdetés

Keresés

Ajánló

Szolnok Megyei Napló 2019.01.16. 2.szám
Presztízs magazin 2018. V. évfolyam 4.szám
Médiaajánlat

Hírek röviden


Facebook


Webmail 

Időjárás


Hirdetések

Szavazás

Melyik a legkedveltebb szolnoki hírforrása, honnan értesül leggyakrabban a szolnoki hírekről?


♦ Helyi internetes oldalak (71.43%)


♦ Helyi rádiók (0%)


♦ Helyi televízió (0%)


♦ Ingyenes újságok (28.57%)


♦ Napilap (0%)


Hirdetések

Etarget