Ma 2020. 8. 10, hétfő, Lörinc napja van.

Ételkorzó 2009.

2009.08.22 13:46. -

Számos program közül válogathattak azon ínyencek, akik idén is ellátogattak, a Tisza és a Zagyva folyó találkozásánál fekvő városunk Ételkorzójára. Szolnok város kulturális kínálata igen gazdag 2009. nyarán! Alighogy lezárult a Tisza-parti Nyár elnevezésű rendezvénysorozat a Hild téren, finom ételek, és szórakoztató produkciók fogadták a látogatókat. Hiszen augusztus 14. és 20. között immár a tizenharmadik Ételkorzó került megrendezésre. A rendezvény szervezője, aki cseppet sem babonás elmondta, ha a tizenhármas számra gondol, pozitív gondolkodásmódja lévén úgy érzi, most valami nagyon jónak kell sikerülnie. Ez így is történt! A közel egyhetes rendezvényen, az Erdélyi ízek domináltak de a színpad sem maradhatott üresen. Számos ismert fellépő színesítette az estéket. Többek között Auth Csilla, Kefír, Somló Tamás, sőt még olyan előadóművészek is szórakoztatták városunkat, akik gasztronómiai tudásukat korábban már megcsillantották a televízió képernyőjén. Emillio Indiai hangulatú vacsorával tarolt, Krisz Rudi rákos tésztával, és ki ne emlékezne Korda György máglyarakására, ami Klárika kedvence. Persze mindez csak Hal a tortán volt. A remek szervezők mellesleg a legkisebbekre is gondoltak, mivel egy ugráló vár is várta a gyerekeket. Nyíltan állíthatom tehát, hogy az idei „korzó” is különleges fogásokkal szolgált. Írta: ____ k1n1____

Hirdetés

Számos program közül válogathattak azon ínyencek, akik idén is ellátogattak, a Tisza és a Zagyva folyó találkozásánál fekvő városunk Ételkorzójára. Szolnok város kulturális kínálata igen gazdag 2009. nyarán! Alighogy lezárult a Tisza-parti Nyár elnevezésű rendezvénysorozat a Hild téren, finom ételek, és szórakoztató produkciók fogadták a látogatókat. Hiszen augusztus 14. és 20. között immár a tizenharmadik Ételkorzó került megrendezésre. A rendezvény szervezője, aki cseppet sem babonás elmondta, ha a tizenhármas számra gondol, pozitív gondolkodásmódja lévén úgy érzi, most valami nagyon jónak kell sikerülnie. Ez így is történt! A közel egyhetes rendezvényen, az Erdélyi ízek domináltak de a színpad sem maradhatott üresen. Számos ismert fellépő színesítette az estéket. Többek között Auth Csilla, Kefír, Somló Tamás, sőt még olyan előadóművészek is szórakoztatták városunkat, akik gasztronómiai tudásukat korábban már megcsillantották a televízió képernyőjén. Emillio Indiai hangulatú vacsorával tarolt, Krisz Rudi rákos tésztával, és ki ne emlékezne Korda György máglyarakására, ami Klárika kedvence. Persze mindez csak Hal a tortán volt. A remek szervezők mellesleg a legkisebbekre is gondoltak, mivel egy ugráló vár is várta a gyerekeket. Nyíltan állíthatom tehát, hogy az idei „korzó” is különleges fogásokkal szolgált. Írta: ____ k1n1____


Hirdetés

Keresés

Ajánló

Szolnok Megyei Napló 2020.08.05 (30. szám)
Preszízs magazin 2020. tavasz
Médiaajánlat

Hírek röviden


Facebook


Webmail 

Időjárás


Hirdetések

Szavazás

Melyik a legkedveltebb szolnoki hírforrása, honnan értesül leggyakrabban a szolnoki hírekről?


♦ Helyi internetes oldalak (71.43%)


♦ Helyi rádiók (0%)


♦ Helyi televízió (0%)


♦ Ingyenes újságok (28.57%)


♦ Napilap (0%)


Hirdetések

Etarget