Ma 2020. 7. 14, kedd, &Őrs napja van.

Közterület felújítást nyerhet Szolnok

2013.10.22 15:54. - Kovács Janka

Amennyiben összefogunk és a városunkra szavazunk. Egy kezdeményezés keretében a legtöbb szavazatot kapó város köztere nyerhet egy felújítást. Leírás itt, majd szóljunk barátainknak, rokonainknak, ismerőseinknek és legyen még szebb Szolnokunk!


A nyereményjátékot a www.epitkezemfelujitok.hu indította, a kezdeményezés mögött álló 7 vállalat (a Hörmann, a Mapei, a Ravak, a Columbus klíma, a Rigips, a Creaton és az ELKO EP Hungary) a lakosság számára meghirdette a MegSzépülAVárosom elnevezésű programját.

A www.megszepulavarosom.hu weboldalon egy kattintással vihetjük közelebb Szolnokot a még csinosabbá váláshoz. Eddig összesen hétezer szavazat érkezett a honlapon, melyből több száz a mi városunkra. Amelyik város kapja a legtöbb szavazatot, annak az önkormányzata választja ki a közterületet, melyet újjá varázsol a csapat. Eddig Dunakeszi 18,2%-kal és a XIII. került 12,8%-kal vezet. Legyőzzük őket? Le hát!
 
Itt szavazhatunk Szolnokra: http://megszepulavarosom.hu/


Hirdetés

Keresés

Ajánló

Szolnok Megyei Napló 2020.07.08 (26. szám)
Preszízs magazin 2020. tavasz
Médiaajánlat

Hírek röviden


Facebook


Webmail 

Időjárás


Hirdetések

Szavazás

Melyik a legkedveltebb szolnoki hírforrása, honnan értesül leggyakrabban a szolnoki hírekről?


♦ Helyi internetes oldalak (71.43%)


♦ Helyi rádiók (0%)


♦ Helyi televízió (0%)


♦ Ingyenes újságok (28.57%)


♦ Napilap (0%)


Hirdetések

Etarget