Ma 2019. 3. 26, kedd, Irén napja van.

Kereső

ok
Apróhirdetések
A Bunge Zrt. műszerészt keres a Martfűi Gyárába kiemelkedő juttatásokkal

A Bunge Zrt műszerészt keres a Martfűi Gyárába kiemelkedő juttatásokkal

Az elektronikai műszerész feladatai:
- Felel a rábízott gépek, berendezések működésének biztosításáért, a megfelelő műszaki szintjük fenntartásáért
- Mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészek beépítése, javítása, karbantartása
- Termelés folyamatosságának a biztosítása
- Üzemi eszközök karbantartása
- Értelmezni tudja az elektromos rajzokat és előírásokat, ezek alapján javítási és hibaelhárítási munkát végez

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Villamosipari / műszeripari szakközépiskola / műszerész végzettség, illetve szakmunkásképző iskola
- Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
- Műszaki rajzolvasási ismeretek
- Erősáramú, illetve gyengeáramú villamossági ismeretek. PLC vezérléstechnika, pneumatikus alapismeretek
- Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
- Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előnyként értékeljük:
- Robbanásbiztos berendezések karbantartója végzettség

Amit kínálunk:
- A Bunge, mint az egyik legnagyobb agráripari óriáscég, biztos, hosszútávra szóló foglalkoztatást jelent a munkavállalóinak
- Kiemelkedő bérezés és kafetéria keret, saját buszos munkába járás, sok elemből álló béren kívüli juttatások, családosok kiemelt támogatása (iskolakezdési támogatás, tengerparti üdülés, stb.)
- Felelősségteljes, önálló munka; érdekes és kihívásokkal teli, feladatok;

A munkavégzés helye, jelentkezés
- Martfű (Jász-Nagykun-Szolnok megye)
Jelentkezés: önéletrajz megküldésével az andras.dian@bunge.com e-mail címre küldött levéllel

Ár: Feladó:
Telefonszám: andras.dian@bunge.com Helység: Martfű

Hirdetés

Keresés

Ajánló

Szolnok Megyei Napló 2019.03.13. 10.szám
Presztízs tavasz 2019. VI. évfolyam 1.szám
Médiaajánlat

Hírek röviden

Webmail

Időjárás

Hirdetések

Szavazás

Melyik a legkedveltebb szolnoki hírforrása, honnan értesül leggyakrabban a szolnoki hírekről?

♦ Helyi internetes oldalak (71.43%)

♦ Helyi rádiók (0%)

♦ Helyi televízió (0%)

♦ Ingyenes újságok (28.57%)

♦ Napilap (0%)

Hirdetések

Etarget