Ma 2019. 7. 18, csütörtök, Frigyes napja van.

Kereső

ok
Apróhirdetések
Karbantartó technikust keres az Eagle Ottawa Hungary Kft.

A munkakör megnevezése: karbantartó technikus.

Feladatok:

Előírt megelőző karbantartási feladatok elvégzése

Váratlan meghibásodás esetén a hiba elhárítása

A termelés folytonosságának biztosítása

Új berendezések előírások szerinti telepítése/bekötése

Tevékenységének folyamatos adminisztrálása a Karbantartási programban

Elvárások:

Szakirányú elektromos/műszerész szakképzettség

Karbantartási területen szerzett munkatapasztalat előny

Alapszintű MsOffice ismeretek

e-mail: szolnoktoborzas@lear.com

Tel: 56/889-067

Cím: 5000 Szolnok, Piroskai út 12.

Ár: Feladó:
Telefonszám: 56/889-067 Helység: Szolnok

Hirdetés

Keresés

Ajánló

Szolnok Megyei Napló 2019.07.17. 28.szám
Presztízs nyár 2019. VI. évfolyam 2.szám
Médiaajánlat

Hírek röviden

Webmail

Időjárás

Hirdetések

Szavazás

Melyik a legkedveltebb szolnoki hírforrása, honnan értesül leggyakrabban a szolnoki hírekről?

♦ Helyi internetes oldalak (71.43%)

♦ Helyi rádiók (0%)

♦ Helyi televízió (0%)

♦ Ingyenes újságok (28.57%)

♦ Napilap (0%)

Hirdetések

Etarget