Ma 2019. 10. 18, péntek, Lukács napja van.

Kereső

ok
Apróhirdetések
Raktárost keres az Eagle Ottawa

Az EAGLE OTTAWA HUNGARY KFT. a Lear Corporation részeként a világ egyik legnagyobb autóipari bőrtermékeinek beszállítója, szolnoki csapatába keresi leendő munkatársait az alábbi munkakörbe:
RAKTÁROS

FELADATOK:
- Kiszállítások előkészítése és lebonyolítása
- Áruk megfelelő tárolása, szállítása
- A laborzárási terv alapján a lezárt tételek felazonosítása, raktárba történő bemozgatása
- A szállítólevél alapján a szállítmány teljességének és helyességének ellenőrzése
- Leltározási feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:
- Alapfokú végzettség
- Építő- és anyagmozgató gép kezelői szakképesítés
- Alapszintű MsOffice ismeret
- Szakirányú munkatapasztalat előny

A jelentkezéseket az alábbi elehetőségeken várjuk:
Postacím:
5000 Szolnok, Piroskai út 12.
Telefon: 56/889-067
e-mail: szolnoktoborzas@lear.com

Ár: Feladó:
Telefonszám: 56/889-067 Helység: Szolnok

Hirdetés

Keresés

Ajánló

Szolnok Megyei Napló 2019.10.16. 41.szám
Presztízs magyazin ősz IV. évfolyam 3.szám
Médiaajánlat

Hírek röviden

Webmail

Időjárás

Hirdetések

Szavazás

Melyik a legkedveltebb szolnoki hírforrása, honnan értesül leggyakrabban a szolnoki hírekről?

♦ Helyi internetes oldalak (71.43%)

♦ Helyi rádiók (0%)

♦ Helyi televízió (0%)

♦ Ingyenes újságok (28.57%)

♦ Napilap (0%)

Hirdetések

Etarget