Ma 2019. 10. 18, péntek, Lukács napja van.

Kereső

ok
Apróhirdetések
Villanyszerelő kollégákat keres a Bunge Zrt.

A Bunge, amely egyike a világ legnagyobb agráripari óriáscégeinek, a Martfűi Gyárába keres gyakorlattal rendelkező VILLANYSZERELŐ kollégákat.

A munkakör betöltőjének feladata:
• Elektromos alkatrészek beépítése, javítása, karbantartása
• Termelés folyamatosságának a biztosítása
• Üzemi eszközök karbantartása

A munkakör betöltésének alapfeltétele:
• Villanyszerelő végzettség
• Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
• Műszaki rajzolvasási ismeretek
• Erősáramú, illetve gyengeáramú villamossági ismeretek.
• Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
• Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előnyt jelent: Robbanásbiztos berendezések karbantartója végzettség

Amit kínálunk:
Versenyképes, kiemelkedő bérezést, ösztönző pótlékokat, magas összegű cafetériát, kiterjedt szociális juttatásokat, a főbb irányokban buszos szállítást, üdülési lehetőséget, számos egyéb juttatást, közlekedési támogatást, magas szintű orvosi ellátást és stabil, hosszútávra szóló foglalkoztatást biztosítunk.

A munkavégzés helye
- Martfű (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Jelentkezés: önéletrajz megküldésével az andras.dian@bunge.com e-mail címre küldött levéllel.

Ár: Feladó:
Telefonszám: andras.dian@bunge.com Helység: Martfű

Hirdetés

Keresés

Ajánló

Szolnok Megyei Napló 2019.10.16. 41.szám
Presztízs magyazin ősz IV. évfolyam 3.szám
Médiaajánlat

Hírek röviden

Webmail

Időjárás

Hirdetések

Szavazás

Melyik a legkedveltebb szolnoki hírforrása, honnan értesül leggyakrabban a szolnoki hírekről?

♦ Helyi internetes oldalak (71.43%)

♦ Helyi rádiók (0%)

♦ Helyi televízió (0%)

♦ Ingyenes újságok (28.57%)

♦ Napilap (0%)

Hirdetések

Etarget