Ma 2020. 2. 24, hétfő, Mátyás napja van.

Kereső

ok
Apróhirdetések
Lakatos csoportvezető álláslehetőség Szolnokon

Vezető munkatárs álláshirdetés:
LAKATOS CSOPORTVEZETŐ
Szolnokon működő építőipari (lakatos) vállalkozásunkba keresünk csoportvezetői, üzemvezetői munkakörbe vezető munkatársat

Feladatok:
- kb. 10-15 fő lakatos szakember napi irányítása
- anyagbeszerzések, anyagkiválasztások ügyintézése
- az üzemi feladatok gördülékeny működésének biztosítása
- árajánlatok készítése
- helyszíni felmérések elvégzése
- lakatos munkák üzemben és helyszínen történő végzése

Elvárások:
- középfokú, szakirányú végzettség
- jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- gyors, pontos és önálló munkavégzés
- széles látókörű, dinamikus, fiatalos személyiség
- aktív számítástechnikai ismeretek
- pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:
- hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
- Szolnokhoz közeli lakhely

Amit kínálunk:
- stabil munkáltatói háttér
- betanítás,
- versenyképes fizetés
- vezetői támogatás

Amennyiben megfelelsz a fenti elvárásoknak, szakmai, fényképes önéletrajzoddal várjuk jelentkezésedet:
Tel.: 20/260-7257
e-mail: aranyalma2018@gmail.com

Ár: Feladó:
Telefonszám: 20/260-7257 Helység: Szolnok

Hirdetés

Keresés

Ajánló

Szolnok Megyei Napló 2020.02.19 (7. szám)
Presztízs tél 2019
Médiaajánlat

Hírek röviden

Webmail

Időjárás

Hirdetések

Szavazás

Melyik a legkedveltebb szolnoki hírforrása, honnan értesül leggyakrabban a szolnoki hírekről?

♦ Helyi internetes oldalak (71.43%)

♦ Helyi rádiók (0%)

♦ Helyi televízió (0%)

♦ Ingyenes újságok (28.57%)

♦ Napilap (0%)

Hirdetések

Etarget