Ma 2020. 9. 25, péntek, Eufrozina napja van.

Kereső

ok
Apróhirdetések
SZABÁSZ, MINŐSÉGELLENŐR és GÉPKEZELŐ OPERÁTOR munkatársakat keres az Eagle Ottawa Hungary Kft.
Dinamikusan fejlődő multinacionális nagyvállalatunk, az EAGLE OTTAWA HUNGARY KFT. a prémium autómárkák bőrbeszállítója újra felvételt hirdet 2 műszakos munkarendbe

SZABÁSZ, MINŐSÉGELLENŐR és GÉPKEZELŐ OPERÁTOR
munkakörökbe.

Elvárások:
legalább 8 általános iskolai végzettség, jó állóképesség, logikai készség, szín- és térlátás

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem, egyéb béren kívüli juttatások. Céges buszjáratok, helyközi és helyi bérletek térítése, biztos munkahely, kulturált munkakörnyezet, előrelépési lehetőség.

Csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkhoz, 1700 munkavállaló már mellettünk döntött!

A jelentkezéseket önéletrajzzal együtt várjuk az alábbi elérhetőségeken:
Postacím: 5000. Szolnok, Piroskai út 12.
E-mail: szolnoktoborzas@lear.com
Telefon:
+36 56 887-446
+36 56 887-434

Ár: Feladó:
Telefonszám: +36 56 887-446, +36 56 887-434 Helység: Szolnok

Hirdetés

Keresés

Ajánló

Szolnok Megyei Napló 2020.09.23. (37.szám)
Presztízs magazin 2020. nyár
Médiaajánlat

Hírek röviden

Webmail

Időjárás

Hirdetések

Szavazás

Melyik a legkedveltebb szolnoki hírforrása, honnan értesül leggyakrabban a szolnoki hírekről?

♦ Helyi internetes oldalak (71.43%)

♦ Helyi rádiók (0%)

♦ Helyi televízió (0%)

♦ Ingyenes újságok (28.57%)

♦ Napilap (0%)

Hirdetések

Etarget