Ma 2020. 11. 25, szerda, Katalin napja van.

Kereső

ok
Apróhirdetések
Gyakornok pozícióba keres új munkatársat a CLAAS Hungária Kft

Várunk Téged Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó vállalatánál Törökszentmiklóson.
GYAKORNOK
pozícióba keresünk új munkatársat!

Miért lesz ez jó döntés?
• Nálunk igazi szakmai tapasztalatra tehetsz szert elméleti tudásod mellé, egy igazán motiváló csapatban.
• Gyakornoki bérezés mellett szállás lehetőséget is biztosítunk.
• Főznöd sem kell, mert az ebédről is mi gondoskodunk.
• Szakdolgozatod elkészítésében is tudunk segíteni.

Milyen területekre keresünk gyakornok kollégákat?
• SCM - Feladatok: logisztikai folyamatok optimalizálása, gyári logisztikai folyamatok támogatása.
• IT – az informatikai osztály munkájának napi szintű támogatása; folyamatok optimalizálása, dokumentálása;
• CXS – folyamatfejlesztési- és Lean tevékenységekben való akítv részvétel; a CXS/Lean projektek támogatása;

Mit várunk Tőled?
• Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonyt felsőfokú tanintézményben.
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudást.
• Folyamatszemléletet.
• Jó kommunikációs képességet.
• Kiváló szervezői készséget.

Mi jelent előnyt?
• SAP ismeret.
• Német nyelvismeret.

Magyarország legnagyobb, több mint 20 éves múlttal rendelkező mezőgazdasági gépgyártó vállalata a CLAAS Hungária Kft. 1997 óta működik Törökszentmiklóson, és az évek során a Csoport  vágóasztalok és a vágóasztal-szállító kocsik kompetenciaközpontjává vált, ahol naponta közel 900 kolléga dolgozik együtt a mindennapi sikerekért.

Fontos számunkra a
• tradíció;
• minőség;
• megbízhatóság;
• perspektíva.

Hiszünk az
• innovációban;
• kutatás-fejlesztésben;
• nemzetközi felelősségben;
• hatékonyságban;
• megújulási képességben.

CLAAS Hungária Kft.
5200 Törökszentmiklós,
Kombájn u. 1.
Telefon: +36 30 688 2975
E-mail: hr-clh@claas.com
www.claashungaria.com
www.youtube.com/yourclaas
Instagram:@claas-careers

Ár: Feladó:
Telefonszám: +36 30 688 2975 Helység: Törökszentmiklós

Hirdetés

Keresés

Ajánló

Szolnok Megyei Napló 2020.11.18. (45. szám)
Presztízs magazin 2020. ősz
Médiaajánlat

Hírek röviden

Webmail

Időjárás

Hirdetések

Szavazás

Melyik a legkedveltebb szolnoki hírforrása, honnan értesül leggyakrabban a szolnoki hírekről?

♦ Helyi internetes oldalak (71.43%)

♦ Helyi rádiók (0%)

♦ Helyi televízió (0%)

♦ Ingyenes újságok (28.57%)

♦ Napilap (0%)

Hirdetések

Etarget