Ma 2021. 1. 20, szerda, Sebestyén napja van.

Kereső

ok
Apróhirdetések
Lézer kezelő pozícióba keres munkatársat a CLAAS Hungária Kft.

Magyarország legnagyobb, több mint 20 éves múlttal rendelkező mezőgazdasági gépgyártó vállalata a CLAAS Hungária Kft. 1997 óta működik Törökszentmiklóson, és az évek során a Csoport  vágóasztalok és a vágóasztal-szállító kocsik kompetenciaközpontjává vált, ahol naponta közel 900 kolléga dolgozik együtt a mindennapi sikerekért.

Fontos számunkra a
- tradíció;
- minőség;
- megbízhatóság;
- perspektíva.

Hiszünk az
- innovációban;
- kutatás-fejlesztésben;
- nemzetközi felelősségben;
- hatékonyságban;
- megújulási képességben.

Várjuk Önt Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó vállalatánál Törökszentmiklóson.
Lézer kezelő
pozícióba keresünk munkatársat.

Miért lesz ez jó döntés?
• Stabil és megbízható munkahelyet biztosítunk.
• Havi prémium és műszakpótlék
• Biztonságos és rendezett körülmények között dolgozhat.
• Havi prémiumon és műszakpótlékon túl, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk.
• Céges buszjárattal támogatjuk a munkába járást.

Mit várunk Öntől?
• CNC gépkezelői vagy lakatos szakvégzettséget.
• Minimum egy éves szakmai tapasztalatot.
• Műszaki rajzolvasás gyakorlati szintű ismeretét.
• Önálló munkavégzést.
• Többműszakos munkarend vállalását.

Mik lesznek a feladatai?
• Lézervágó gépek kezelése.
• Gépek beállítása és tisztántartása.
• Alap karbantartási feladatok ellátása.

Mi jelent előnyt?
• TRUMPF márkájú lézergépen szerzett tapasztalat.
• Érvényes darukezelői szakvizsga.

CLAAS Hungária Kft.
5200 Törökszentmiklós,
Kombájn u. 1.
Telefon: +36 30 883 6679
E-mail: clh-toborzas@claas.com
www.claashungaria.com
www.youtube.com/yourclaas
Instagram:@claas-careers

Ár: Feladó:
Telefonszám: +36 30 883 6679 Helység: Törökszentmiklós

Hirdetés

Keresés

Ajánló

Szolnok Megyei Napló 2021.01.13 (2. szám)
Presztízs magazin 2020. tél
Médiaajánlat

Hírek röviden

Webmail

Időjárás

Hirdetések

Szavazás

Melyik a legkedveltebb szolnoki hírforrása, honnan értesül leggyakrabban a szolnoki hírekről?

♦ Helyi internetes oldalak (71.43%)

♦ Helyi rádiók (0%)

♦ Helyi televízió (0%)

♦ Ingyenes újságok (28.57%)

♦ Napilap (0%)

Hirdetések

Etarget