Ma 2017. 5. 26, péntek, Fülöp napja van.

Szolnokinaplo.hu - Civil fórum
civilektől civileknek
Írta: pafa
2011.10.18. 12:18:19
Megszűrt civilek bólogattak...
http://nol.hu/belfold/megszurt_civilek_bologattak_a_kormanynak

Írta: Zsuzs
2011.11.08. 17:10:08
Feljelentett Magyar Zoltán rendőr becsületsértésért.

Ezért beidéztek kihallgatásra a rendőrségre.

Természetesen nem szabályszerűen küldték ki az idézést.

Segítséget szerettem volna kérni az időpont módosítására, csak simán, szépen. Sajna nem tudtam megtenni, packáztak velem. Először a beidéző rendőr titkárságát kapcsolták, utána a személyzeti osztályt, majd a főnököt. Neki már elmondtam, hogy utálom a szolnoki rendőrséget, és szakmailag alkalmatlannak tartom mindennemű feladat elvégzésére. Ezután ígéretet kaptam az időpont megváltoztatására. Nem értem, hogy szép szóval miért nem lehet eredményt elérni náluk?

A másik, ha én szabálysértést követek el, legalább 30 ezer Ft-ba kerül. Ők miért ússzák meg büntetlenül tévedéseiket?
2011.12.30. 09:30:04

2011. Szilveszteri Óév Búcsúztató közös futás

Már hagyományosnak tekinthető, Szilveszteri Óév Búcsúztató közös futás Szolnokon december 31-én 10.00-kor.
Útvonal: indulás Csokonai út 32. 10:00, Egyetértés úton keresztül a Zagyvaparti sétány vége 10:07, Dr. Sebestyén Gyula krt., Zagyva-híd 10:12, Zagyvaparti sétány vége 10:19, Dr. Béres József sétány eleje a hídnál 10:20, Tiszavirág híd 10.23, Vízirendőrség 10:26, Dr. Hegedüs Lajos sétány vége 10:36, forduló és vissza a fenti útvonalon.

Időpontok segítenek csatlakozásban bárhol az útvonalon.
A fordulónál forró tea vagy forralt bor kíséretében búcsúztatjuk közösen az évet.

Nem verseny és nem gyorsító edzés! szándékunk szerint ez a kocogás az év utolsó közös sport élménye legyen. Szilveszteri öltözet viselése nem kötelező.

Részvételi szándékot kérjük előzetesen jelezzétek a szervezés érdekében a következő email címre: zolfut@gmail.com !vagy csatlakozzatok a közös élmény reményében.

Minden mozogni vágyót vár az Auriga Klub, Gördögök SE .
Sporttársi üdvözlettel
Szabovik Zoltán
CVK elnök
30/8155725

2012.4.17. 21:23:55
Azt mondják, aki fát ültet, az nem ragad le a jelennél, hanem a jövőre (a jövő nemzedékére) gondol.
Szolnokon a Városvédő egyesületek a városvédő egyesületek
alkotta Civil Városmarketing Kerekaszta ( CVK) úgy gondolta ezért tesz is.

„Szeresd a várost"- meghirdetett faültetési akciója (a Dr Hegedűs Lajos sétány, Aradi vértanúk tere) elérkezett a tényleges kivitelezéshez.

2012. 04.14. szombaton az Aradi vértanúk emlékhelynél a kissé kedvezőtlen időjárás ellenére a várossal egyeztetett és kijelölt helyre, Leyland ciprusok kerültek kiültetésre.

A kis létszám avagy érdektelenség? talán az időjárásnak volt köszöhető..

A nemes feladat folytatódik, akit érdekel és szeretne csatlakozni figyelje a felhívást.

Csatolmány

2012.4.25. 08:39:43
Tényleg mindenki elhúzott...Lacibán kívül.
« Vissza

Hirdetés

Keresés

Ajánló

Szolnok Megyei Napló 2017.05.24. 20.szám
Presztízs magazin 2017. IV. évfolyam 1.szám
Médiaajánlat

Hírek röviden

Facebook

Webmail

Időjárás

Hirdetések

Szavazás

Melyik a legkedveltebb szolnoki hírforrása, honnan értesül leggyakrabban a szolnoki hírekről?

♦ Helyi internetes oldalak (71.43%)

♦ Helyi rádiók (0%)

♦ Helyi televízió (0%)

♦ Ingyenes újságok (28.57%)

♦ Napilap (0%)

Hirdetések

Etarget